ورود | ثبت نام
منوی خدمات
Motorcycle repair training 2024

تخصصی ترین

مرکز آموزش موتورسیکلت

گروه پژمان موتور، اولین مجموعه تخصصی آموزشی تعمیرات موتور سیکلت کشور است که به صورت صفر تا صد آموزش تعمیرات موتور سیکلت برگزار می نماید.

دوره های آموزش تعمیرات موتور سیکلت

فهرست محتوا های ویدئویی

برخی از افرادی که در صنعت تعمیر موتورسیکلت فعالیت می کنند نیاز به آموزش در بخش های خاصی از موتورسیکلت هستند.گروه پژمان موتور برای این عزیزان آموزش هایی به صورت جداگانه آماده سازی کرده است و در اختیار این افراد قرار خواهد داد.بنابراین بر اساس نیاز می توانید مباحث فنی مختلف موتورسیکلت را به صورت جداگانه آموزش ببینید و متخصص تر بشوید.

Motorcycle repair training

در شرایط فعلی جامعه تخصص حرف اول را می زند بنابراین افرادی موفق هستند که در زمینه شغلی خود متخصص می شوند و در رده های بالا به فعالیت حرفه ای خود می پردازند برای متخصص شدن به آموزش تخصصی نیازمند هستیم که می توانیم این نیاز را بوسیله اساتید و مراکز معتبر رفع نماییم.

در حوضه صنعت موتور سیکلت گروه پژمان موتور دانش فوق تخصصی را به دانش پذیران خود ارائه می دهد و به دلیل تجربه و سابقه چندین ساله در زمینه تعمیرات موتور سیکلت ، بهترین و سریع ترین مسیر را به علاقه مندان آموزش می دهد تا در کم ترین زمان بیشترین بازخورد را داشته باشند. اگر قصد دارید در این حوضه  آموزش ببینید دوره آموزش تعمیرات موتور سیکلت مناسب شما می باشد.

آموزش تعمیرات موتور سیکلت

آشنایی با آموزش تعمیرات موتور سیکلت گروه پژمان موتور

گروه پژمان موتور از سال ۱۳۹۰ با یک تعمیرگاه ۱۸ متری در خیابان سروش اصفهان با نام تعمیرگاه پژمان شروع به‌کار کرد. حالا پس از گذشت ۱۲ سال، جزو برترین کلینیک های تعمیرگاه تخصصی موتور سیکلت کشور با نشان ایزو استاندارد می باشد. 

 حالا بعد از گذشت ۱۲ سال، گروه پژمان موتور مشتریانی فراوانی دارد و یکی از بهترین و پربازدیدترین مراجع آموزش تعمیرات تخصصی در ایران است. از آن‌جا که دوره‌های زیادی با موضوع تعمیرات موتور سیکلت درجه ۱ و ۲  در دنیای مجازی و واقعی وجود داشت، اما کمتر مدرسی پیدا می‌شد که یک تعمیرگاه تخصصی انواع موتورسیکلت موفق داشته باشد.

دوره آموزش تعمیرات موتور سیکلت یکی از تخصصی ترین دوره های تعمیرات در زمینه صنعت موتور سیکلت می باشد که از بخش ها و فصل های مختلفی تشکیل شده است. در این دوره شما می آموزید موتور سیکلت چیست و از چه قسمت هایی تشکیل شده است و برای تعمیر آن باید چه عواملی را بررسی و رفع ایراد نمایید.

مدرس دوره

نحوه برگزاری : آنلاین

آموزش های فنی به صورت فایل های ویدئویی در اختیار کاربران قرار می گیرد.

شرایط سنی : ۱۵ سال به بالا

آموزش ها با زبانی بسیار ساده و روان برای افراد مبتدی و حرفه ای مناسب می باشد.

مدرک تحصیلی : مهم نیست

برای استفاده از آموزش ها به گذراندن مقطع تحصیلی خاصی نیاز نمی باشد.

پاسخ سوالات متداول درباره آموزش تعمیرات موتور سیکلت

برای مشاهده ویدئو ها ، پیش‌نیاز‌هایی لازم است؟
جهت مشاهده ویدئو باید آشنایی با مفاهیم و اصول اولیه فنی تعمیرات موتورسیکلت داشته باشید.
نحوه تهیه دوره چگونه است؟
جهت تهیه محصول آموزشی می توانید از طریق لینک خرید آنلاین ، محصولات را تهیه نمایید.
فایل‌های ویدئویی چگونه در اختیارم قرار می‌گیرد؟
پس از تهیه محصول آموزشی فایل ویدئویی آموزشی برای شما ارسال می گردد.

بازار کار دوره آموزش تعمیرات موتور سیکلت

پشتیبانی
در صورت نیاز داشتن به مشاوره می توانید با تیم پشتیبانی (چت آنلاین) در ارتباط باشید.